Auteur: Redactie van Wonenonline.nl Gepubliceerd: 28-04-2020 Laatste update: 21-08-2025
Hartstikke leuk hoor, zo’n kop koffie om wakker te worden. Maar zou jij ook niet lekker een lekkere gin tonic drinken? Of een beker gevuld met rosé? Met de Gepersonaliseerde mokI’d Rather Be Drinking ... vul je je eigen favoriete drankje in.
Wijn, gin, whiskey of bier: je kunt het zelf invullen tijdens het bestelproces. Wij zorgen er dan voor dat het op je beker wordt gedrukt. Grappig om te gebruiken als koffiemok op het werk. Of als cadeau voor een collega.
Gratis woonstijlen styleguide
Ben je benieuwd welke woonstijl bij je past? Met deze gratis styleguide krijg je een helder eerste overzicht van de belangrijkste woonstijlen, zodat je sneller ziet wat bij jou en je interieur past. ✔ Overzicht van verschillende woonstijlen ✔ Inzicht in kleuren, materialen en sfeer ✔ Handig als startpunt voor je interieur
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang de gratis styleguide in je mailbox.