2113
Atag smaakmakers 2013
Gepubliceerd: 25-10-2012 Laatste update: 03-07-2017

Tijdens de jaarlijkse Huisshow presenteerde ATAG de Smaakmakers van 2013. Het kookmerk introduceerde een inspirerende collectie voor de gepassioneerde thuiskok. Met als highlights de Fusion Volcano wokbrander, het Cooling Center en de vernieuwde Max-lijn luidt ATAG een smaakvol seizoen in.

En een keuken zonder oven is als een appeltaart zonder appel. De ovens in de uitgebreide Max design lijn hebben een grotere oveninhoud, van 51 liter, en hebben dubbele luchtventilatoren voor snellere en meer gelijkmatige warmteverdeling. Bij de QuliMax en SteamMax is het waterreservoir nu in het dashboard geïntegreerd, zodat er meer ruimte is voor gerechten.

Kers op de taart: De handgrepen zijn nu gevestigd op de glazen deur, stijlvol en subtiel.

keukenboek-inpage.png

Wonenonline

Gratis keukenbrochures

Laat je inspireren door de nieuwste keukentrends en exclusieve stijltips die je nergens anders zult vinden. Uiteraard geheel kosteloos en zonder verplichtingen.  Vul onderstaande velden met een * in voor een goede verwerking van uw aanvraag.

Vergeet niet uw brochure(s) aan te geven!
Invalid Input