KLEUR IN JE HUIS KLEUR IN JE LEVEN
Je wilt de saaiheid van de wintermaanden weg schilderen. Je woonruimte van nieuwe kleuren voorzien. Maar je kan eigenlijk wel wat hulp gebruiken bij het uitzoeken van de kleuren. Hoe lijkt de ruimte groter of juist gezelliger? En is die mooie kleur uit de woonbladen niet te donker voor jouw situatie?
Allemaal vragen en overwegingen die op de Histor Kleurworkshop aan bod komen. Leer in 1 middag alles over kleur in je huis. Na afloop van deze leuke, leerzame en actieve middag ben je in staat om een goede kleurkeuze voor je interieur te maken.
De Histor styliste vertelt je alles over kleurtrends en de effecten van kleur.
Daarna maak je zelf een collage met je eigen stijl en kleurvoorkeuren. Je collage wordt door de styliste van de nodige kleurtips voorzien. Na afloop van de Kleurworkshop ben je echt heel wat wijzer.
De workshop wordt gehouden op vrijdag 6 maart van 13.00 uur tot 16.00 uur in de Kleurstudio van JennySimone in Almere. Voor € 45,00 doe je mee aan de Kleurworkshop. Voor meer informatie en inschrijven: interieur@jennysimone.nlof 036-535 00 19.
|